Сіткові полотна з ліски

Давно шукаєте надійне знаряддя лову? Ви зацікавлені в придбанні якісного матеріалу для виготовлення мереж? Можете зітхнути з полегшенням, оскільки ваші довгі пошуки все-таки увінчалися успіхом. Кожен з представлених товарів відрізняється високою якістю і надійністю, що означає нічщо інше, як ефективність при використанні сыток.

Рибальський інтернет-магазин «Ocean Net» пропонує вам два види сыткових полотен з волосіні (ліски):

  • Ocean
  • Corona

Основним матеріалом сіткових полотен є ліска, завдяки чому полотно має високі показники міцності, а також більш високу стійкість до зношування і шкідливого впливу навколишнього середовища, ніж інші матеріали для виготовлення сіткових полотен.  До того ж за рахунок виготовлення сіткових полотен з волосіні (ліски) досягається велика стійкість на розрив.

Інтернет-магазин «Ocean Net» пропонує своїм відвідувачам широкий асортимент якісних сіткових полотен зі скрученої волосіні (ліски). У нас ви можете придбати сіткові полотна різних параметрів, наприклад:

  • Товщина волосіні (ліски) від 0,15 до 0,4 мм;
  • Довжина полотна від 150 до 200 метрів;
  • Висота від 75 до 200 вічок.

Сіткові олотна не є готовим рибальським знаряддям, оскільки це всього лише одна зі складових такої снасті, як рибальська сітка. Купуючи сіткові полотна зі скрученої волосіні (ліски) в «Ocean Net», ви отримуєте першокласний матеріал для виготовлення сіток.

Відповідно до закону України «Про тваринний світ» ст. 52 - 1 кожен з товарів, який представлений в «Ocean Net» дозволяється використовувати тільки з метою промислового лову.

Дізнатися більш детальну інформацію про сіткові полотна від інтернет-магазину «Ocean Net» ви зможете за допомогою телефону +38 (068) 88-474-88 або після заповнення форми зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.

There are no products in this category.

Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.