Нитка капронова (поліамідна)

Капронова нитка знайшла своє застосування в безлічі різних сфер людської діяльності: від побутового життя до харчової промисловості. Причиною такої популярності є ніщо інше, як її технічні характеристики, а саме її міцність. Саме підвищені показники стійкості до розтягування і розриву забезпечили капроновим ниткам нинішню затребуваність при ремонті і виготовленні різних рибальських снастей.

Рибальська поліамідна нитка є синтетично виведеним матеріалом, який відповідає всім необхідним технічним характеристиками, наприклад, властивість змінювати і відновлювати свою первісну довжину під дією розтягуючих навантажень (пружність), а також підвищена міцність,яка досягається за рахунок скручування декількох волокон і скріплення їх в єдину нитку . Відмінні характеристики капронової нитки вимірюються в сумарній міцності окремих волокон. До того ж капронові нитки мають ще одну важливу властивість - стійкість при багаторазовому згинанні і стиранні.

Пружність і міцність капронових ниток обумовлюють її повну придатність до використання для в'язання рибальських сіткових полотен, різноманітних повязочних робіт і посадки снастей, оскільки в процесі роботи риболовна сітка піддається навантаженням, які можуть деформувати снасть, змінюючи її вихідну форму і розміри.

Крім того, в показниках пружності, міцності і маси важливу роль відіграє тип крутки капронової нитки. Типом крутки називають кількість витків одиночного волокна.

Профільною спеціальністю компанії «Ocean Net» є виробництво і продаж виробів для промислової риболовлі. Ми пропонуємо своїм клієнтам найширший асортимент рибальських товарів, таких як: делі, сіткові полотна, свинцеві грузила, ліски і поплавці. Звичайно ж, в число реалізованих товарів входять і капронові (поліамідні) нитки.

Придбати капронові (поліамідні) нитки в нашому магазині ви зможете за допомогою телефону +38 (068) 88-474-88 або використавши форму зворотного зв'язку на веб-сайті нашого інтернет-магазину «Ocean Net».

Результат 1. 8 з 8Показати:     Items Per Page
Результат 1. 8 з 8Показати:     Items Per Page
Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.