Мотузка поліпропіленова

Поліпропілен - це синтетично виведений матеріал, який створюється шляхом процесу полімеризації пропілену з додаванням каталітичних речовин. Поліпропілен вважається досить-таки затребуваним матеріалом для виготовлення виробів в різних сферах.

Використання натуральних матеріалів вже давно вважається застарілим, оскільки синтетично виведені матеріали явно перевершують натуральні по всіх параметрах, в тому числі це торкнулося і виробництва мотузок та канатів.

Поліпропіленова мотузка на сьогоднішній день поширилася практично в будь-якый сфері господарства, оскільки мотузки, створені з цього матеріалу, володіють такими важливими якостями, як: висока міцність; відносно невелика щільність; практично нульовий показник еластичності та термічна стійкість. Але найбільш важливою характеристикою поліпропіленових мотузок є стійкість до впливу агресивних речовин і розчинів (кислоти або лугу). До того ж властивості міцності волокон з поліпропілену ніяк не впливають на гнучкість мотузок.

Крім того, властивість пропіленових мотузок до плавучості і низького поглинання рідини забезпечили цьому матеріалу величезну популярність в будь-якому вигляді діяльності з підвищеною вологістю (від виробництва і народного господарства до водних видів спорту і навіть рибної ловлі). Стійкість поліпропіленового волокна до механічних пошкоджень і температурних перепадів, безперечно, є явною перевагою, в незалежності від сфери використання.

Компанія «Ocean Net», спеціалізація якої полягає у виробництві і реалізації товарів для промислової риболовлі, надає своїм відвідувачам широкий асортимент, який відрізняється високими показниками якості. Звичайно ж, поліпропіленові мотузки зовсім не є винятком цього. Купуючи товари в нашому інтернет-магазині, ви забезпечуєте себе надійним і якісним виробом, незалежно від цілей його застосування.

Замовити поліпропіленову мотузку на нашому веб-сайті Ви можете за допомогою телефону +38 (068) 88-474-88 або форми зворотного зв'язку.

Результат 1. 7 з 7Показати:     Items Per Page
Результат 1. 7 з 7Показати:     Items Per Page
Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.