Мононитка (ліска)

Монониткою називають одиночну синтетично виведену нитку, яка виготовляється за допомогою полімеризації таких матеріалів, як поліетилен і нейлон.

Існує безліч різновидів моніниток, які класифікуються по товщині, кольоровій гамі, складу і формі перетину. Найчастіше мононитка випускається з круглим перетином, але, крім цього, існують також і варіанти з шестикутним, прямокутним і овальним перетином.

Техніка виготовлення мононитки полягає в продавлюванні нагрітого полімеру крізь отвори, які відповідають майбутньому діаметру (в основному діаметр коливається від 0,09 до 0.4 мм).

Мононитка заслужено вважається одним з найбільш затребуваних матеріалів як в риболовецькому промислі, так і в аматорській риболовлі завдяки певним списком таких експлуатаційних якостей, як:

  • Міцність. Монитка виготовляється в невеликих діаметрах, але незважаючи на діаметральний показник мононитка здатна витримувати дуже великі навантаження.
  • Зносостійкість. Високі показники зносостійкості досягаються за рахунок підвищених показників стійкості до стирання.
  • Гнучкість. Завдяки техніці виготовлення і виду матеріалу мононитка має добру еластичність, що однозначно є позитивною якістю при лові риби.

До того ж використання мононитки позитивно впливає на такі додаткові чинники, як: дальність закидання; вологостійкість і стійкість до температурних перепадів, що дозволяє застосовувати її при зимової риболовлі; відносно невисока ціна.

Компанія «Ocean Net» займається виготовленням і реалізацією виробів для промислового рибного лову. Ми пропонуємо своїм клієнтам найширший асортимент товарів для рибного лову, таких як:

  • Делі;
  • Сіткові полотна;
  • Свинцеві грузила;
  • Капронові (поліамідні) нитки;
  • Поплавці;
  • Мононитки.

Придбати мононитки в нашому інтернет-магазині досить легко. Для цього вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном +38 (068) 88-474-88 або скористатися формою зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.

Результат 1. 5 з 5Показати:     Items Per Page
Результат 1. 5 з 5Показати:     Items Per Page
Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.