Делі риболовецькі капронові

Капронові вузлові делі - це сіткові полотна довільних розмірів, принцип виготовлення яких полягає в скручуванні ниток машинним способом.

Делі є ще одним різновидом снастей для рибного лову, які представлені у вигляді сіткового полотна. Головною особливістю є те, що основним матеріалом служить товста капронова нитка.

Сфера застосування капронових делей

Основне застосування делі  знайшли в рибництві, де їх успішно використовують для огорожі водних зон. Крім того, досить-таки поширене використання делей в побутових цілях різного призначення.

Універсальність капронових делей дозволяє використовувати їх для таких цілей, як:

  • сітки для огорожі відкритих водойм;
  • в якості огорожі для спортивних майданчиків, будівельних об'єктів;
  • сировина для виготовлення різноманітних рибальських снастей;
  • стінки з сіток, які призначені для підтримки витких рослин;
  • матеріал для господарсько-побутових або ж декоративних цілей.

Рибальські делі від інтернет-магазину «Ocean Net»

Якщо ви давно шукали якісні делі з капронової нитки, то інтернет-магазин «Ocean Net» порадує вас реалізованим товаром і лояльними цінами на кожну одиницю продукції.

Популярність капронових рибальських делей полягає в фізичних властивостях цього матеріалу, а саме у високих показниках ізностійкості, удароміцності, хорошим протистоянням впливу агресивного навколишнього середовища. Також важливу роль відіграє і техніка виготовлення.

Капронові поділи від «Ocean Net» виготовляються за спеціальною технологією з фіксацією вічка, завдяки подальшій термічній обробці капронові делінабувають додаткову міцність полотна і значне збільшення експлуатаційного ресурсу.

Відповідно до Закону України «Про тваринний світ» ст. 52 - 1 кожен з товарів, представлених на нашому сайті застосовується тільки з метою промислового рибного лову.

Купити капронові рибальські поділи або дізнатися більше інформації про продукцію інтернет-магазину «Ocean Net» можна за телефоном +38 (068) 88-474-88 або за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.

Результат 1. 5 з 5Показати:     Items Per Page
Результат 1. 5 з 5Показати:     Items Per Page
Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.