«Ocean Net» - снасті для промислового лову

Компанія «Ocean Net» займається підприємницькою діяльністю в сфері надання сервісних та торгівельних послуг протягом восьми років.

До послуг нашої компанії входять:
• Виготовлення промислових рибальських сіток;
• Реставрація алюмінієвих човнів і катерів;
• Ремонт і обслуговування водно-моторної техніки.

Ми пропонуємо своїм відвідувачам широкий асортимент якісних товарів для виготовлення промислових сіток і обслуговування човнових моторів. Висока якість кожної одиниці реалізованої продукції або послуг є нашою головною метою.

Особлива увага компанії «Ocean Net» приділяється персональним зустрічам з клієнтами на території всієї України. Головною причиною цього є відмінність потреб ринку у зв'язку з динамічними змінами в промисловій рибальській галузі. Індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє з високою точністю відображати всі його вимоги і побажання, що і дозволило нашій компанії гідно конкурувати на нинішньому ринку.

Професійних співробітників нашої компанії не лякають ніякі складності. Вони здатні провести високоякісний фронт робіт, пов'язаних з реставрацією і ремонтом дюралюмінієвих човнів і катерів, абсолютно будь-якої складності. Крім того, новітнє обладнання та багаторічний досвід є запорукою успіху нашої компанії при обслуговуванні або ремонті будь-якої водно-моторної техніки. Ми здатні провести будь-який вид ремонту і сервісу: від огляду і діагностики до капітального ремонту. При цьому Ви можете з упевненістю розраховувати на високу якість наших послуг.

Також до переліку послуг компанії «Ocean Net» входить і виготовлення промислових сіток для рибного лову. Наші фахівці здатні виготовити сітки будь-якого виду та складності. При виготовленні промислових сіток використовуються тільки першокласні матеріали. Вам необхідно лише зв'язатися з представниками нашої компанії для уточнення Ваших побажань.

Увага!

Відповідно до закону України «Про тваринний світ» ст. 52-1 кожен реалізований нами товар призначений тільки для промислової діяльності.

Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.