Виготовлення промислових сіток

Промислові рибальські сітки

Рибна промисловість входить до складу структури загальної харчової промисловості та включає в себе видобуток і переробку риби та інших морських продуктів.

Рибний промисел, який збільшує обороти з кожним роком, є дуже важливою частиною загального агропромислового сектора України.

 

Основним і менш дорогим інвентарем масштабного риболовецького промислу є промислова риболовна сітка. При цьому існуючі види промислових рибальських сіток поділяють на три категорії:

Рамові сітки - вважаються найбільш уловистим видом промислових сіток завдяки конструкції, що має спеціальні «кишені», які утворюються нитками, розташованими по горизонталі і вертикалі;
Тристінні сітки - виготовляються з використанням трьох сіткових полотен, завдяки чому і надається можливість видобутку з будь-якого боку;
Одностінні сітки – виготовляються з сіткового полотна в формі прямокутника.

Виготовлення промислових рибальських сіток

Компанія «Ocean Net» займається виготовленням риболовних сіток всіх трьох існуючих видів. При виготовленні ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, щоб забезпечити найбільшу довговічність продукції.

Розміри рибальських сіток можуть коливатися в залежності від конкретних умов експлуатації, виду, а також розміру риби.

Розміри і вид продукції, що виготовляється на замовлення обговорюється індивідуально з кожним клієнтом.

Промислові рибальські сітки, що виготовляються компанією «Ocean Net» повністю укомплектовані і готові до застосування. Наша компанія гарантує високу якість продукції, оскільки ми використовуємо тільки першокласні полотна, поплавці й грузила, а багаторічний досвід наших фахівців дозволяє створити ефективний інструмент для промислової риболовлі.

Ви можете придбати якісні рибальські сітки на сайті нашого інтернет-магазину «Ocean Net».

При оформленні замовлення Ви можете скористатися кошиком, мобільним зв'язком, а також надіславши електронного листа на наш e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Увага!

Відповідно до закону України «Про тваринний світ» ст. 52-1 кожен реалізований нами товар призначений тільки для промислової діяльності.

Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ

Control Wheel Sailing

Ми будуємо промислові сітки різної довжини і міцності

Luxury Sailing Yacht

Дюралюмінієвий човен - це, можна сказати, синонім до слова «міцність».

The Moored Yachts

Якісний ремонт та обслуговування водно-моторної техніки від «Ocean Net»

© «Ocean Net» - виробництво і продаж промислових сіток.
Створення, обслуговування і просування сайтів - Web формула

Згідно Закону України "Про тваринний світ" ст. 52-1 запропонований товар в нашому магазині тільки для промислового лову.